Loading...
Ресторан 2017-07-18T12:48:58+00:00

«Амфора» створить для Вас чудове свято з незабутніми враженнями.

Весілля

Важливою урочистою подією, днем зародження нової сімї стає день весілля, тому надзвичайно важливо, проведення цієї урочистості на найвищому рівні. Кожна молода пара мріє, щоб цей день був неповторний, романтичний та казковий, тому обирає для святкування ресторан для весілля у готельно-розважальному комплексі „Амфора”, що знаходиться біля Яворова. Проведіть своє весілля у рідному місті та відчиніть весільні зали для святкування найважливішої події. Великий, просторий весільний зал, чудова атмосфера затишку, сімейного тепла з’єднались, щоб подарувати Вам свято, на яке Ви чекали усе життя. Елегантний та легкий інтер’єр, прекрасне оформлення і декор будуть сприяти казковій атмосфері свята та незабутніх митей.

Випускний вечір

Прекрасні і трепетні миті прощання зі школою, які викликають у серцях хвилювання. У цей день кожна деталь повинна бути прекрасною, щирою та по-дитячому ніжною, щоб запам’ятатись на все життя. Останній день шкільного та університетського життя, які вже ніколи не повториться у житті повинен пройти на найвищому рівні, а тому потрібно подбати заздалегідь про місце святкування цього урочистого дня. У готельно-розважальному комплексі „Амфора”, Ви матимете прекрасну можливість відпочити та відсвяткувати випускний вечір у найкращому залі.

Дитячі дні народження

Переваги святкування у нас очевидні. По-перше, ви позбавляєте себе від готування до свята і прибирання після нього, знижуєте ризик псування меблів, стін і килимів. По-друге, в нашому залі достатньо місця для ігор, танців і просто біганини.

Дитячі свята